Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ALEGERILE DIN POLONIA: SUNTEM ÎNVINGĂTORI, AM FOST ȘI ÎN ROMÂNIA

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ALEGERILE DIN POLONIA: SUNTEM ÎNVINGĂTORI, AM FOST ȘI ÎN ROMÂNIA
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 2 iun. 2025, 08:13
George Simion a fost alături de liderul AUR din polonia, la sediul de campanie
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























