Scris de Realitatea de Mures Publicat: 8 mai 2026, 10:08
ANAF acuză o societate comercială din București, activă în domeniul colectării, reciclării și valorificării deșeurilor de ambalaje, că ar fi prejudiciat bugetul de stat cu 18,41 milioane de lei.
Citește și
- 14:08Sfârșitul unui model controversat în salubritatea din Sectorul 1: robinetul banilor publici s-a închis pentru Romprest
- 11:52Daniel Udrescu: Bolojan a introdus tripla taxare a românilor, inflație, impozitarea și majorarea taxelor
- 08:47Analiştii avertizează că şocul petrolier este departe de final, în ciuda acordului dintre SUA şi Iran
- 10:59FOREN 2026: Transelectrica accelerează tranziția energetică. Virgiliu Ivan: „Am pus în funcțiune 1.000 MW într-o singură lună”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























