Advertising
Tânăr din Mureș, care ar fi trebuit să stea în carantină, depistat în Bistrița-Năsăud

Tânăr din Mureș, care ar fi trebuit să stea în carantină, depistat în Bistrița-Năsăud
Scris de Muresan Rodica Publicat: 10 feb. 2022, 12:31
Un tânăr din județul Mureș, care ar fi trebuit să stea în carantină,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:10Românii au ajuns să plătească mai mult ca italienii pe alimente. Care este diferența
- 17:03Sfaturi de la Poliția de Frontieră pentru concedii fără stres: La ce trebuie să fii atent când ieși din țară
- 17:00Despăgubirile pentru întârzierea zborurilor, între 250 și 600 de euro, de pasager
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























