Advertising
COLEGIUL MEDICILOR, MESAJ CĂTRE NICUȘOR DAN: „SĂNĂTATEA TREBUIE SĂ DEVINĂ O PRIORITATE DE STAT”

COLEGIUL MEDICILOR, MESAJ CĂTRE NICUȘOR DAN: „SĂNĂTATEA TREBUIE SĂ DEVINĂ O PRIORITATE DE STAT”
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 26 mai 2025, 20:02
Colegiul Medicilor din România a lansat luni un apel public către noul președinte al României, Nicușor Dan, solicitând ca domeniul sănătății să fie tratat ca o prioritate strategică la cel mai înalt nivel.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























