Advertising
AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”

AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 5 mar. 2025, 18:01
Nicolas Warnery, ambasadorul Franței la București, a declarat că România a fost cu certitudine victima unui atac hibrid în noiembrie 2024.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























