Advertising
Pandemia de COVID-19 nu s-a încheiat! China a înregistrat primele două decese, după mai bine de un an

Pandemia de COVID-19 nu s-a încheiat! China a înregistrat primele două decese, după mai bine de un an
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 19 mar. 2022, 09:52
Aceste decese, ce intervin în provincia Jilin din nord-estul ţării, sunt primele de la 26 ianuarie 2021
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























