Advertising
Plinul de rezervor va fi un lux la iarnă - Motorina, tot mai scumpă spre finalul schemei de compensare

Plinul de rezervor va fi un lux la iarnă - Motorina, tot mai scumpă spre finalul schemei de compensare
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 10 sept. 2022, 15:24
Compensarea carburanților se mai aplică doar luna aceasta și deja prețurile la pompă au început din nou să crească. La iarnă, un plin de rezervor ar putea deveni din nou un lux pentru șoferi, iar asta ar putea duce la noi scumpiri în lanț pornind de la transportatori.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























