Cu drag, despre București! - Emisiune sărbătoare la Realitatea PLUS, cu Alexandra Păcuraru și Laurențiu Botin - ora 20:00

Cu drag, despre București! - Emisiune sărbătoare la Realitatea PLUS, cu Alexandra Păcuraru și Laurențiu Botin - ora 20:00
20 septembrie – ziua orașului București. Locul din care răsare soarele pentru toată România
20 septembrie – ziua orașului București. Locul din care răsare soarele pentru toată România.
Un oraș despre care poți să spui multe, dar e imposibil să nu-l iubesti.
București are peste 500 de ani de istorie și este casa a peste două milioane de români. E un oraș care se dezvoltă continuu, un oraș care are nevoie de dragostea locuitorilor săi.
Fără încrâncenare, fără scandal, cu zâmbetul pe buze și cu mândrie, cei aleși să conducă destinele Capitalei vin la Realitatea Plus, într-un demers unic în media din România, la o emisiune sărbătoare: Cu drag, despre București!, cu Alexandra Pacuraru și Laurențiu Botin. Astăzi, 20 septembrie, la ora 20! O emisiune capitală, despre Capitală!
Citește și:
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News







_4f88515c25_a3b9209761.webp)



