Advertising
Incendiu devastator la Timișoara. O femeie de 72 de ani și-a pierdut viața după ce a încercat să fugă din calea flăcărilor

pompieri
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 21 mai 2026, 09:11
O femeie în vârstă de 72 de ani din Timișoara a murit în urma unui incendiu puternic care i-a cuprins locuința. Pentru a scăpa din casa cuprinsă de flăcări, aceasta a încercat să se salveze coborând de la mansardă, însă a suferit răni grave.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























