Advertising
Un tânăr din Mureș a ajuns la spital după ce a intrat cu mașina într-un stâlp

Un tânăr din Mureș a ajuns la spital după ce a intrat cu mașina într-un stâlp
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 11 mai 2023, 09:10
În noaptea de 11 mai, în jurul orei 02:30, polițiștii Formațiunii Rutiere Târgu-Neamț au fost sesizați cu privire la producerea unui eveniment rutier, în localitatea Timișești.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























