Advertising
ANOSR, MESAJ DUR PENTRU GUVERN: „MODIFICAREA CALCULULUI FONDULUI DE BURSE ESTE O MĂSURĂ DE AUSTERITATE DĂUNĂTOARE!”

ANOSR, MESAJ DUR PENTRU GUVERN: „MODIFICAREA CALCULULUI FONDULUI DE BURSE ESTE O MĂSURĂ DE AUSTERITATE DĂUNĂTOARE!”
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 23 iun. 2025, 17:47
Alianța Națională a Organizațiilor Studențești din România (ANOSR) își exprimă profunda dezamăgire față de o propunere cheie din noul program de guvernare pentru perioada 2025–2028.
Citește și
- 21:08Sistemul medical băgat de Bolojan la aparate. Ana Maria Păcuraru: „Un medic de la Făurei nu poate fi plătit după aceeași grilă cu un medic de la Floreasca”
- 12:21Petrișor Peiu: „Dezbaterile din Parlament pe problemele reale au fost îngropate de vuvuzelele mizelor mici”
- 14:36Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „Peste aceste lucruri trebuie să trecem strângând din pumn, fiind puternici și revenind la vechea ordine”
- 17:42Românii, sacrificați de Ilie Bolojan pentru imaginea de salvator
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























