Advertising
MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”

MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 1 dec. 2024, 10:28
Premierul Marcel Ciolacu a votat, duminică, la Buzău. El a fost însoțit de mai mulți lideri locali ai partidului și a spus că a votat ca România să fie în UE, în Schengen și în NATO
Citește și
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
- 22:00Anca Alexandrescu: „Ne aflăm în fața alegerii între a fi Sorin Grindeanu prim-ministru sau Siegfried Mureșan. Cum alegeți dintre două rele?”
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























