Advertising
Zece medici rezidenţi de la Târgu Mureş, detaşaţi la Spitalul din Miercurea Ciuc

Zece medici rezidenţi de la Târgu Mureş, detaşaţi la Spitalul din Miercurea Ciuc
Scris de Diana Panca Publicat: 22 apr. 2020, 22:05
Zece medici rezidenţi de la Târgu Mureş au fost detaşaţi la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Miercurea Ciuc, pe perioada stării de urgenţă, şi vor lucra în secţiile de Urgenţă şi Terapie Intensivă, dar şi la cortul de triaj, a informat conducerea unităţii sanitare, într-un comunicat de presă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News


























