Advertising
CRIN ANTONESCU: ”MULȚUMESC VOTANȚILOR MEI. SĂ SPERĂM CĂ AJUNGEM ÎN TURUL 2”

CRIN ANTONESCU: ”MULȚUMESC VOTANȚILOR MEI. SĂ SPERĂM CĂ AJUNGEM ÎN TURUL 2”
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 4 mai 2025, 21:18
Reprezentantul coaliției PSD-UDMR-PNL a avut primele reacții la rezultatele afișate la exit poll-uri. Crin Antonescu le mulțumește votanților, dar spune că victoria poate fi celebrată abia după numărarea tuturor voturilor
Citește și
- 10:37Ședința Birourilor Permanente Reunite din Parlament a fost SUSPENDATĂ: când vor fi reluate discuțiile
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 08:43Ședință-cheie în Parlament, de la ora 10:00: se stabilește calendarul învestirii Guvernului Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























