Advertising
Elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj, exmatriculat după ce a recunoscut consumul de droguri la DIICOT

DIICOT
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 1 iun. 2026, 17:59
Un elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj a fost exmatriculat la doar câteva luni după admitere, în urma unor informații apărute într-un dosar instrumentat de DIICOT, în care tânărul a fost audiat ca martor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























