Advertising
PREMIERUL MARCEL CIOLACU: "VOI DEMISIONA DACĂ PNL IESE DE LA GUVERNARE"

PREMIERUL MARCEL CIOLACU: "VOI DEMISIONA DACĂ PNL IESE DE LA GUVERNARE"
Scris de Realitatea de Mures Publicat: 9 oct. 2024, 13:30
Premierul Marcel Ciolacu afirmă că va demisiona dacă PNL iese de la guvernare, subliniind importanța coaliției.
Citește și
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
- 22:00Anca Alexandrescu: „Ne aflăm în fața alegerii între a fi Sorin Grindeanu prim-ministru sau Siegfried Mureșan. Cum alegeți dintre două rele?”
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mures și pe Google News

























